¨

O nás

V naší nabídce naleznete vozíky malé i velké, otevřené i kryté plachtou, přepravníky aut a motorek i doplňkové příslušenství. Zkrátka vše, co hledáte. Pokud tedy chováte páreček královských pudlů a potřebujete je převézt na výstavu, nebo musíte svou dvoukolou raketu přesunout do servisu a nebo jen chcete přestěhovat pár kusů starého nábytku, jste na správném místě. Vybraný vlek vám navíc přistavíme na vámi požadované místo. A klidně vám také zapůjčíme automobil, za který můžete vozík zapřáhnout.

Jsme součástí společnosti PPN group s.r.o., která je známá pod značkou uklizenozavas.cz. Naše alma mater bylo založena v roce 2014 jako úklidová služba. Už od počátku fungování byla pro firmu prvořadá kvalita i na úkor vlastního zisku. Tím si velice rychle vydobyla dobrou pověst a její služby jsou více a více poptávány. 

Vzhledem k tomu, že majitelé Milan Plachý a Ondřej Pondělík se ani na chvíli nezastaví a stále chtějí své služby vylepšovat a rozvíjet, vznikla v roce 2015 další obchodní značka vyskyzavas.cz, která nabízí veškeré výškové práce a vše s tím spojené. Vyjímkou není ani kácení stromů.

A v roce 2016? No samozřejmě, musí se zachovat růstový trend a tak se na svět podívalo další batole, rodina se rozrostla o stehujemezavas.cz. Jak název napovídá, odstěhuje vám vlastně cokoli, od bytu či kanceláře až po samotný nábytek. A aby toho nebylo málo, ten nábytek vám demontuje a následně zase smontuje.

A jak je u nás zvykem, jsme tu pro zákazníky, budeme se snažit pomoci každému, kdo zavolá.

uklizeno za vás